Kurumsal

Kurumsal

Polyester ve Polietilen Sektörünün Lider Markası Karmod

Sektörde 30 yıla yaklaşan deneyim ve tecrübesiyle Karmod polyester ve polietilen ürünlerde lider markadır. Kendi öz sermayesiyle gerçekleştirdiği yatırımlarla ürün kalitesini sürekli artıran Karmod kurumsal yapılanmasını tamamlamış olup tüm ürünlerinde müşteri memnuniyetini önceleyerek kaliteli ürünlerini ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Karmod polyester ve polietilen ürünlerde çok farklı müşteri yelpazesine hitap eden ürünler sunmaktadır. Polietilen ürünlerde; polietilen yatay ve dikey su depoları, asit depoları, kimya depoları, damla sulama depoları, polietilen silo depoları, politelin tekstil arabaları, polietilen trafik ve yol bariyerleri, dekoratif ışıklı saksılar, hayvancılık sektörüne dönük özel tasarım buzağı kulübeleri ve barınaklarının farklı model ve ebatlarda üretimi gerçekleştirilmektedir.

Polyester ürünlerde; yer altı (toprak altı) septik depoları, su depoları, polyester sanayi depoları, yerinde montaj su depoları, özel ebat depolar vb. ürünler Karmod’un üretimleri arasında yer almaktadır.

  Copyright 2012 Polyester Su deposu web Tasarım