Modüler Su Deposu

Post

Modüler Su Deposu

Polyester Su Deposunun Yerinde Imalatı

Polyester su Deposu ve Tanklarin Yerinde imalat ve montajı nasıl olur:Oturmus oldugunuz apartman ve binanizdaki metal sac ve beton depolariniz cürüme ve sizdirma yaparak insan saglina ve bina temeline zarar verdiginden dolayi sagliniz ve binaniz deprem esnasinda zarar görmesine sebep verebilir. Metal sac ve beton depolarinizin paslanmasi ve temizlenmesi yapilmadigindan dolayi deponuzdaki suyunuz çamur, pas, diger organik ve inorganik maddeler insan sagliniza olumsuz sekilde zarar verecegini düsündügümüz için Siz degerli müsterimize KARPOL polyester ve Fiberglas HYPERLINK “http://www.kartaldepo.com/”HYPERLINK “http://www.kartaldepo.com”su deposu ve su tankin tavsiye ediyoruz maliyeti ekonomik üretimi rahat olan depolarimiz tüm gövde parçalarini fabrikamizda üreterek (Gövde, Yan kapaklar bombe ve taban ayaklar ) olarak 3 parçadan üretilen polyester su depolarin önceden kesif yaptigimiz binanizin bodrum katında veya zeminine yaptıracaginiz su deposunu Karpol ‘un uzman ekiple su deponuzu montaj yapiyoruz. Montaj bittikten bir gün sonra su deponuzu sihhi tesisatçiya baglantilarini baglattirarak su deponuz kullanima hazir hale getiriyorsunuz. Muslugunuzdan temiz su aktiginda saglikli ve sihhatli olarak su deposunu mutlulugunu yasayacaksiniz.

FAALİYET ALANLARIMIZ :

  • Plastik ürünlerin tasarımı su deposu fiyatları,
  • Tasarımı yapılan ikinci el su deposu ürünlere ait ve üretimine başlanacak kalıpların üretilmesi,
  • Tasarımını yaptığı ve mevcut ürün gamı içerisindeki su deposu ürünlerin değişik plastik işleme teknikleri (Rotasyon, Şişirme ve Enjeksiyon) ile üretilmesi,

Firmamız, bilinen plastik işleme metotlarından rotasyon, şişirme, enjeksiyon ve ekstrüzyon teknolojilerini bünyesinde barındıran entegre bir kuruluştur.

  Copyright 2012 Polyester Su deposu web Tasarım